Dit appartement is gelegen op enkele stappen van 't Zand en heeft een gezellige living met keuken, 1 slaapkamer met aanpalende badkamer. Ideaal als investering of als eerste eigendom. Goedgekeurde elektriciteit. Residentie met slechts 3 appartementen en daardoor zeer lage kosten.
(wche, vg, gvv, gmo, gvkr)
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- living (mozaiëkparket)
- open ingericht keukenje : dampkap, keramische kookplaat (2 bekkens) en frigo
- slaapkamer (mozaiëkparket)
- badkamer : lavabo met meubel, inloopdouche en toilet
* CV ind. op gas
* residentie met slechts 3 appartementen, geen lift (dus ook geen kosten), afz. tellers,...
| Adres: | Hoefijzerlaan 14/01.01 Brugge |
| Referentie: | TK/2026/1112 |
| Vraagprijs: | € 175.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 48 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 406 |
| EPC Index: | 291,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 27/07/2033 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel