Deze ruime te moderniseren woning is gelegen in een rustige straat, net buiten het centrum van Brugge.
Er zijn o.a. 4 slaapkamers, een ruime in te richten zolder (vaste trap aanwezig), terras, tuin en ruime garage met grote oprit. (sted. inl. in aanvraag).
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom met toilet en vestiairekast
- living (tegels) met houtkachel
- ingerichte (verouderde) keuken : dampkap
* terras en tuin (foto van de tuin is hoe deze kan aangelegd worden)
* garage
1e verdieping
- nachthall met toilet
- 4 slaapkamers éénpers. / ruime éénpers. / 2 tweepers.
- badkamer : 2 lavabo en ligbad-douche
2e verdieping : te bereiken met vaste trap
- ruime in te richten zolder (voorzien van onderdak en isolatie)
| Adres: | Paul Gilsonstraat 9 Sint-Andries |
| Referentie: | TK/2026/1103 |
| Vraagprijs: | € 390.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Voorstad |
| Perceeloppervlakte: | 497 m² |
| Bewoonbare opp.: | 253 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1979 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Beglazing: | Enkel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.145 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260518-0003872101-RES-1 |
| EPC Index: | 230,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 18/05/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel