Deze woning is gelegen in het centrum van Brugge, in een rustige straat en heeft 2 slaapkamers en een koer. Parkeergelegenheid in de straat. Ramen reeds voorzien van dubbel glas. Mits de nodige modernisatiewerken kan deze woning een leuke woning in de Brugse binnenstad. Ideaal ook als investering. (sted. inl. in aanvraag)
Interessante vraagprijs.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom
- living (vinyl) : met gaskachel
- half open ingerichte keuken : dampkap, gaskookplaat, oven en frigo
* koer : 2.9 x 3m met berging en aansluiting voor de wasmachine
1e verdieping :
- 2 slaapkamers ( ) : telkens 2 persoons
zoldertje (dak met onderdak)
* ramen met dubbel glas, rolluik in de living
* boiler geplaatst in 2011
| Adres: | Biddersstraat 46 Brugge |
| Referentie: | TK/2026/1093 |
| Vraagprijs: | € 190.000 |
| Type: | Woning |
| Ligging: | In centrum, Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 88 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 7 m² |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 339 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 54 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260227-0003812868-RES-1 |
| EPC Index: | 543,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 27/02/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel