Deze woning met zuidwest gerichte tuin is gelegen tussen Brugge en Knokke en heeft o.a. een ruime living, 3 ruime slaapkamers (1 met aanpalende dressing of bureau). Verder is er nog een zolder en een garage. (sted. inl. in aanvraag)
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- Inkom met toilet en berging onder de trap
- Living (vloertegels) met schouw en houtkachel
- Ruime ingerichte keuken met dampkap, elektrisch fornuis met oven, frigo en eethoek
- Wasplaats met deur naar de tuin
- Garage voor 1 wagen en fietsen
- Zuidgericht terras en tuin met tuinberging
1e verdieping:
- Badkamer met 2 lavabo’s, ligbad en bidet
- 3 Slaapkamers (laminaatparket) telkens 2 persoons
- dressing of logeerkamer (tapijt) met ingemaakte kast (via 1 van de slaapkamers)
2e verdieping:
- Zolder (geïsoleerde vloer en dakhelling) te bereiken met schuiftrap
* PVC rolluiken
| Adres: | Kruisabelestraat 21 Brugge |
| Referentie: | TK/2026/1108 |
| Vraagprijs: | € 495.000 |
| Type: | Villa |
| Perceeloppervlakte: | 628 m² |
| Bewoonbare opp.: | 227 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1974 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 25 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel - stookolie |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 850 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260428-0003857147-RES-1 |
| EPC Index: | 295,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 28/04/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel