Nooit geen parkeerprobleem meer. Deze garage is gelegen in het centrum van Brugge en is ideaal voor het plaatsen van uw wagen, fietsen, ....
Eveneens geschikt als belegging. (sted. inl. in aanvraag).
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- breedte : ong. 2m80 (inrijbreedte : 2m18)
- diepte : ong. 6m
- inrijhoogte : 1m97
* afgesloten met een kantelpoort
| Adres: | Hoogstuk 29/b 26 Brugge |
| Referentie: | TK/2026/1086 |
| Vraagprijs: | € 46.000 |
| Type: | Garage |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel