Residentie Ambassadeur. Dit appartement werd vernieuwd in 2020 en bijgevolg instapklaar. Gelegen op wandel/fietsafstand van de Brugse binnenstad, nabij het station en heeft o.a. 2 slaapkamers, een kelder, fietsenberging en een garage. (sted. inl. in aanvraag)
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom met toilet en vestiaire
- living (laminaatparket 2025)
- open ingerichte keuken (2020) : dampkap, keramische kookplaat (2025), oven, vaatwasmachine en plaats voor een frigo
- slaapkamer 1 (nieuw vinyl 2026) : 2 pers.
- nachthall met ingemaakte kasten
- bergkast met aansluiting voor wasmachine
- slaapkamer 2 (nieuw vinyl 2026) : 2 pers.
- badkamer (2020) : lavabo met meubel en douche
* kelder nr. C
* garage nr. 18 (geen poort) in de ondergrondse afgesloten parking
* algemene fietsenberging
| Adres: | Abdijbekestraat 8/00.02 Sint-Andries |
| Referentie: | TK/2026/1100 |
| Vraagprijs: | € 255.000 |
| Type: | Benedenwoning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 90 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1968 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.028 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20221128-0002116972-RES-2 |
| EPC Index: | 291,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 28/11/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel