residentie "Van Eyck"
Wonen in het hart van de Brugse binnenstad ? Hier kan je o.a. genieten van de centrale ligging. Het appartement heeft 2 slaapkamers (waarvan één met zicht op het Belfort) en een algemene fietsenberging. Mogelijkheid tot een ondergrondse autostaanplaats. (sted. inl. in aanvraag)
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- living (parket)
- ing. kookkeuken : dampkap, keramische kookplaat, oven, frigo en aansluiting vaatwasmachine
- berging aan de keuken
- badkamer : 2 lavabo´s, ligbad-douche en aansluiting wasmachine
- berging met CV ketel
- slaapkamer 1 (tapijt) : 1 persoons
- slaapkamer 2 (tapijt) : 2 persoons
* kelder nr. 3A (nummer 8) voorzien van elektriciteit : 1m20 x 2m50
* algemene fietsenberging
* dubbel glas, centrale verwarming,....
* bruikbare vloeropp. : 98m²
* mogelijkheid tot aankoop van een ondergrondse autostaanplaats in de Korte Zilverstraat 14
| Adres: | Korte Zilverstraat 9/03.01 Brugge |
| Referentie: | TK/2026/1087 |
| Vraagprijs: | € 290.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 98 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1984 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260512-0003861975-RES-1 |
| EPC Index: | 128,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 12/05/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel