Deze centraal gelegen woning heeft een recente ingerichte keuken, 2 slaapkamers, zolderkamer en koer/terras met uitweg voor fietsen aan de achterkant. Vlotte verbinding met de binnenring en het centrum.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom
- living (laminaatparket) : met gaskachel
- open ingerichte keuken : dampkap, gaskookplaat, frigo, diepvries, vaatwasmachine, aansluiting voor wasmachine en eethoek
- nieuwe badkamer (2026) : lavabo met meubel, inloopdouche, handdoekradiator en toilet
* koer/terras met uitweg achteraan
1e verdieping :
- 2 slaapkamers (laminaatparket) : 1 persoons en 2 persoons
2e verdieping :
- ruime geïsoleerde zolderkamer (tapijt)
| Adres: | Vlamingdam 80 Brugge |
| Referentie: | TH/2025/0988 |
| Huurprijs: | € 825/maand |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | 1/06/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 110 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 12 m² |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251105-0003726900-RES-1 |
| EPC Index: | 345,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 5/11/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel