Dit magazijn of opslagruimte van ongeveer 148 m2 is gelegen net buiten het centrum van Brugge en is gelegen tussen de Smedenpoort en de Expressweg.
Het complex is afgesloten met een centrale automatische poort Het magazijn is afgesloten met een schuifpoort.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- breedte :
- diepte :
- inrijbreedte : 2m60
- inrijhoogte : 2m
* geïsoleerd dak
* verlichting aanwezig
| Adres: | Gistelse Steenweg 80 Sint-Andries |
| Referentie: | TH/2026/1070 |
| Huurprijs: | € 485/maand |
| Type: | Industrie |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bebouwde opp.: | 148 m² |
| Verhuurbare vloeroppervlakte: | 140 m² |
| Opslagruimte: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel