Garagebox met automatische kantelpoort gelegen in een afgesloten complex met automatisch hekken.
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
Box 1:
Breedte: ong. 2m65
Diepte: ong 5m
* afgesloten met automatische kantelpoort
* complex afgesloten met automatisch hekken
| Adres: | Rijselstraat 31/b 1 Sint-Michiels |
| Referentie: | TH/2026/1094 |
| Huurprijs: | € 105 |
| Type: | Garage |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Garage: | 1 |
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel