Deze commerciele handelsruimte is geschikt als winkel, kantoor, showroom,.... is gelegen in een drukke winkelstraat van Brugge, in de straat is er ook heel veel passage van toeristen.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- commerciële ruimte
| Adres: | Katelijnestraat 67-b Brugge |
| Referentie: | TH/2026/1104 |
| Huurprijs: | € 1.500/maand |
| Type: | Commerciële winkel |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Gemeente |
| Bebouwde opp.: | 142 m² |
| Showroom: | Ja |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| EPC Index: | 622,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel