Residentie "Vaartdijk"
Nieuwbouwappartement gelegen op de grens Assebroek/Sint-Michiels, naast het Lappersfortbos en het kanaal Brugge-Gent.
Ruim appartement met 2 slaapkamers en een groot zonneterras van 19m².
Verder is er een grote ondergrondse autostaanplaats.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
Residentie "Vaartdijk"
Nieuwbouwappartement gelegen op de grens Assebroek/Sint-Michiels, naast het Lappersfortbos en het kanaal Brugge-Gent.
Ruim appartement met 2 slaapkamers en een groot zonneterras van 19m².
Verder is er een mogelijkheid tot het huren van een grote ondergrondse autostaanplaats.
Bel voor meer info 050 47 00 05 of kom langs op ons kantoor te Brugge, Hoefijzerlaan 1 (hoek Smedenstraat).
residentie "Vaartdijk"
- ruime inkom met toilet en vestiaire
- living (tegels)
* zonneterras : 19m²
- open ing. keuken : dampkap, keramische kookplaat, combi-oven, frigo en vaatwasmachine
- wasplaats/berging
- badkamer : 2 lavabo´s met meubel en inloopdouche
- slaapkamer 1 (tegels) : 2 persoons
- slaapkamer 2 (tegels) : 1 persoons
* ruime ondergrondse autostaanplaats nr. 45
Het appartement is volledig geschilderd en voorzien van verlichting.
* bouwjaar 2021 (dubbel glas, centrale verwarming, ventilatiesysteem,......)
| Adres: | Vaartdijkstraat 42/B1.03 Sint-Michiels |
| Referentie: | TH/2026/1097 |
| Huurprijs: | € 920/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/09/2026 |
| Ligging: | Voorstad |
| Bewoonbare opp.: | 90 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2021 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 60 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 19 m² |
| Garage: | 1 plaats |
| Parking: | 1 |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| EPC Index: | 45,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 11/10/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel