residentie "De Smedengilde"
Dit recent appartement van 84m² is gelegen bij de Smedenpoort, dichtbij Expressweg en op wandelafstand van het station en heeft een inkom, gezellige living met open ingerichte keuken, wasplaats/berging, 2 slaapkamers en een kelder. Verder zijn er 2 terrassen, waarvan 1 groot zonneterras, een algemene fietsenberging en een ondergrondse autostaanplaats.
Een aanrader voor wie graag bij het centrum van Brugge wil wonen.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom met toilet
- living (tegels)
* terras aan de living
- open ing. keuken : dampkap, keramische kookplaat, frigo, combi-oven/microgolf en vaatwasmachine
- berging-wasplaats
- badkamer : 1 lavabo met meubel en inloopdouche
- slaapkamer 1 (laminaatparket) : 2 persoons
- slaapkamer 2 (laminaatparket) : 1 persoons
* groot terras aan de slaapkamers
* ondergrondse autostaanplaats P20
* ondergrondse fietsenberging
* kelder (voorzien van stopcontact)
* akoestisch glas
| Adres: | Gistelse Steenweg 11/02.01 Sint-Andries |
| Referentie: | TH/2026/1089 |
| Huurprijs: | € 880/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2013 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 75/maand |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| EPC Index: | 71,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 30/04/2035 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel