Dit recent (bj 2008) is gelegen net buiten het centrum van Brugge, nabij het station en met vlotte verbinding naar de autosnelweg.
Ruime leefruimte met 2 terrassen en open ingerichte keuken. Verder zijn er nog 2 slaapkamers, een badkamer en een mogelijkheid voor een ruime garage in de residentie.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom met toilet en vestiaire
- living (tegels)
- open ingerichte keuken : dampkap, keramische kookplaat, combi-oven, frigo, vaatwasmachine en eethoek
* 2 terrassen : 1 aan de voorkant en 1 aan de achterkant
duplex
- wasplaats
- badkamer : dubbele lavabo met meubel en ligbad-douche
- 2 slaapkamers (laminaatparket) : telkens 2 pers. (1 voorzien van een 2 deurs kleerkast)
* algemene fietsenberging
* mogelijkheid garage in de residentie aan € 70/maand
| Adres: | Torhoutse Steenweg 116/02.03 Sint-Andries |
| Referentie: | TH/2026/1081 |
| Huurprijs: | € 920/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 102 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2008 |
| Totale kosten: | € 75/maand |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | Ja |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| EPC Index: | 137,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 22/04/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel