Dit appartement is gelegen op enkele stappen van de winkelstraten en op fietsafstand van 't station.
Er is o.a. 1 slaapkamer en een overdekt terras van 12m².
Residentie met slechts 3 appartementen.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom met toilet
- living (tegels) : 25m²
- ingerichte keuken : dampkap en elektrische kookplaten
* terras (overdekt) : 3 x 4m
- badkamer : lavabo, douche, toilet een aansluiting voor wasmachine
- slaapkamer 1 (tegels) : 2 persoons
| Adres: | Hoefijzerlaan 33/02.01 Brugge |
| Referentie: | TH/2026/1046 |
| Huurprijs: | € 720/maand |
| Type: | Appartement |
| Ligging: | Stad centrum |
| Bewoonbare opp.: | 70 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Totale kosten: | € 10/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 10 m² |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| EPC Index: | 258,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 19/01/2036 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel