res. "Kristoffel" Energiezuinig appartement van 91m² gelegen in het centrum van Assebroek. Dit appartement heeft een gezellige living met open ing. keuken met toestellen, badkamer met inloopdouche, 2 slaapkamers met ingemaakte kasten en terras. Verder is er nog een kelder en een garage/staanplaats in de residentie.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom met toilet
- living (parket)
- open ingerichte keuken : dampkap, keramische kookplaat, oven, microgolf, frigo, vaatwasmachine en tafel
- badkamer : 2 lavabo´s met meubel en inloopdouche
- slaapkamer 1 (parket) : 2 persoons met ingemaakte kasten
- slaapkamer 2 (parket) : 1 persoons met ingemaakte kasten
* terras 1 aan de living
* kelder nr. 1
* algemene fietsenberging
!!! Het appartement is voorzien van verlichting en gordijnen !!!
* een garage/staanplaats in de residentie nr. 5 (2e van rechts)
| Adres: | Gaston Roelandtsplein 13/01.01 Assebroek |
| Referentie: | TH/2026/1102 |
| Huurprijs: | € 975/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Ligging: | Voorstad |
| Bebouwde opp.: | 91 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2014 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 50/maand |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 2 m² |
| Terras: | 8 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | CV-ketel, Aardgas |
| EPC Index: | 83,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| EPC Geldig tot: | 12/12/2034 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel