Dit gezellig appartement is gelegen net buiten het centrum van Brugge, op fietsafstand van het station. Er is 1 slaapkamer en een terrasje (gans de dag zon). Kleine residentie met slechts 3 appartementen.
www.desmetpoupeyebrugge.be
Voor meer info of een bezoek, contacteer ons 050 47 00 00 of kom langs op ons kantoor te Hoefijzerlaan 1 ('t Zand) Brugge.
- inkom
- living (vinyl) met gaskachel
* terrasje
- ingerichte keuken : dampkap, keramische kookplaat en frigo
- nachthall met toilet
- badkamer : lavabo en douche
- slaapkamer (vinyl) : 2 pers.
- bureautje/berging (vinyl)
* algemene fietsenstalling voor het gebouw
| Adres: | Generaal Lemanlaan 98-3/02.01 Assebroek |
| Referentie: | TH/2026/1090 |
| Huurprijs: | € 685/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/08/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 55 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Totale kosten: | € 5/maand |
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | Ja |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 3 m² |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gaskachels |
| EPC Certificaat Nr.: | 202210160002698856-RES-1 |
| EPC Index: | 189,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 16/10/2032 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |
Schrijf u in en ontvang als eerste ons recentste aanbod dat voldoet aan uw zoekcriteria.
Maak uw zoekprofiel